प्रधान कार्यालय
हात्तिसार – १, काठमाडौं
फोन: ०१-४४४४६८४/६८५
फ्याक्स: ०१-४४४४६४०/७४३
स्विफ्ट: LXBLNPKA
ईमेल: info@laxmibank.com
अपरेशन सेन्टर
महाराजगन्ज -३, काठमाडौं
फोन: ०१-४३७३१७६, ०१-४३७३१८१, ०१-४३७३१८३, ०१-४३७३२५६
गुनासो सुन्ने अधिकारी
भुबल राई
०१-४४४४६८४ (एक्स्टेन्सन: ४२५)
०१-४३७३१७६ (एक्स्टेन्सन: २०१)
ईमेल: bhubal.rai@laxmibank.com
प्रमुख सुचना अधिकृत
पियुश राज अर्याल
फोन: ०१-४४४४६८४ (एक्स्टेन्सन: ४१८)
मोबाईल: ९८६६२९८९५१
ईमेल: piyush.aryal@laxmibank.com
ग्राहक सेवा केन्द्र
संगीता लामा
फोन: ०१-५९७०६८४
मोबाईल: ९८६३४७१५७०
ईमेल: cx@laxmibank.com
कार्ड / मोबाईल मनी / ईन्टरनेट बैंकइङ्ग सम्बन्धी
फोन: ०१-४३७३१९८, ४३७१४८४
मोबाईल: ९८६६२९८९५२, ९८६६२९८९५३
ईमेल: cardsupport@laxmibank.com

कार्ड तथा मोबाईल मनी सम्बन्धी सहायताको लागि:

वीरगन्ज
आदर्शनगर - १०, वीरगन्ज
फोन : ०५१-५२६१९५, ५३०३९४, ५३०८२३
फ्याक्स: ०५१-५३०३९३
ईमेल: birgunj@laxmibank.com
जितपुर
Jeetpur Simara Submetropolitian City Ward No 07
फोन : 053-412304, 053-412305
फ्याक्स:
ईमेल: jeetpur@laxmibank.com
बनेपा
Tribhuwan Chowk - 7, Banepa
फोन : 011-663425, 663426
फ्याक्स: 011-663427
ईमेल: banepa@laxmibank.com
पोखरा
New Road - 9, Pokhara Lekhnath
फोन : 061-533580, 540153
फ्याक्स: 061-525514
ईमेल: pokhara@laxmibank.com
हत्तीसार
Hattisar - 1
फोन : 01-4444684/5, 4444580/1,4445073, 4445074
फ्याक्स: 01-4444640, 4444743
ईमेल: hattisar@laxmibank.com
विराटनगर
Hanuman Das Road - 7, Biratnagar
फोन : 021538401
फ्याक्स: 021-538403
ईमेल: biratnagar@laxmibank.com
पुल्चोक
Pulchowk - 3
फोन : 01-5553545, 5552391, 5553972, 5553973
फ्याक्स: 01-5553974, 5555728
ईमेल: pulchowk@laxmibank.com
नारायणगढ
Shahid Chowk - 1, Bharatpur
फोन : 056-533929, 533247
फ्याक्स: 056- 571026
ईमेल: narayanghat@laxmibank.com
टेकु
Teku - 11
फोन : 01-4232501, 4232502, 4223354
फ्याक्स: 01-4232503
ईमेल: teku@laxmibank.com
न्युरोड
Newroad - 22
फोन : 01-4233309, 4233310, 4233647, 4233648
फ्याक्स: 01-4233307
ईमेल: newroad@laxmibank.com
जनकपुर
Bhanuchowk - 2, Janakpur
फोन : 041-590026
फ्याक्स: 041-590027
ईमेल: janakpur@laxmibank.com
नयाँ बानेश्वर
Alpha Beta Complex, New Baneshwor - 10
फोन : 01-4785306, 4785307, 4785308
फ्याक्स: 01-4785309
ईमेल: newbaneshwor@laxmibank.com
भाटभटेनी
Bhatbhateni - 5
फोन : 01-4442075, 4442094, 4442095
फ्याक्स: 01-4442110
ईमेल: bhatbhateni@laxmibank.com
इटहरी
Paschim Line - 6, Itahari
फोन : 025-587022
फ्याक्स: 025-587022
ईमेल: itahari@laxmibank.com
सहिद गंगालाल
Narayan Gopal Chowk, Maharajgunj - 3
फोन : 01-4016088, 4016002
फ्याक्स: 01-4016019
ईमेल: maharajgunj@laxmibank.com
भैरहवा
Barmeli tole - 8, Siddharthanagar
फोन : 071-523461, 523462
फ्याक्स: 071-523421
ईमेल: bhairahawa@laxmibank.com
लगनखेल
Lagankhel Chowk - 5
फोन : 01-5548375, 5548376
फ्याक्स: 01- 5548377
ईमेल: lagankhel@laxmibank.com
नेपालगञ्ज
Karkando - 18, Nepalgunj
फोन : 081-551058, 551059, 551060
फ्याक्स: 081-527903
ईमेल: nepalgunj@laxmibank.com
बुटवल
Amarpath - 6, Butwal
फोन : 071-551569, 551570
फ्याक्स: 071-551571
ईमेल: butwal@laxmibank.com
सुकेधारा
Sukedhara - 11, Budhanilkantha
फोन : 01-4372850, 4372921
फ्याक्स: 01-4372874
ईमेल: sukedhara@laxmibank.com
तौलिहवा
Jamuwar Tole - 1
फोन : 076-561146
फ्याक्स: 076-561147
ईमेल: taulihawa@laxmibank.com
धरान
Putali Line - 9, Dharan
फोन : 025-533906, 533907
फ्याक्स: 025-533908
ईमेल: dharan@laxmibank.com
दमक
Damak Chowk, Mahendra Highway - 5, Damak
फोन : 023-585207, 585608
फ्याक्स: 023-585527
ईमेल: damak@laxmibank.com
चरिकोट
Bich bajar - 6, Bhimeshwor
फोन : 049-421914
फ्याक्स: 049-421915
ईमेल: charikot@laxmibank.com
खाडिचौर
Khadichaur Bazar - 7, Sunkoshi
फोन : 011-482158
फ्याक्स: 011-482159
ईमेल: khadichaur@laxmibank.com
हिले
Hile Bazar - 1
फोन : 026-540580
फ्याक्स: 026-540581
ईमेल: hile@laxmibank.com
विर्तामोड
Birtamode - 5, Birtamode
फोन : 026-540580
फ्याक्स: 023-544616
ईमेल: birtamod@laxmibank.com
इलाम
Chowk Bazar - 7
फोन : 027-521793
फ्याक्स: 027-521794
ईमेल: ilam@laxmibank.com
महान्काल
Mahankal - 6
फोन : 01-5178006
फ्याक्स: 01-5178305
ईमेल: mahankal@laxmibank.com
वालिङ्ग
VIP Tole - 8, Waling
फोन : 063-440641
फ्याक्स: 063-440642
ईमेल: walling@laxmibank.com
कोहलपुर
Newroad chowk - 11, Kohalpur
फोन : 081-541347
फ्याक्स: 081-541348
ईमेल: kohalpur@laxmibank.com
धनगढी
चटकपुर, धनगढी उप–महानगरपालिका – ३
फोन : ०९१-४१०५३१,४१०५३२
फ्याक्स: ०९१-४१०५३३
ईमेल: dhangadi@laxmibank.com
भक्तपुर
Sallaghari - 1
फोन : 01-6618302
फ्याक्स: 01-6618301
ईमेल: bhaktapur@laxmibank.com
पोखरा औद्योगिक क्षेत्र
Pokhara Industrial Estate - 10, Pokhara Lekhnath
फोन : 061-541783, 522878
फ्याक्स:
ईमेल: pie@laxmibank.com
पर्सा
New Parsa - 8, Khairahani
फोन : 056-583597
फ्याक्स: 065-562452
ईमेल: parsa@laxmibank.com
दमौली
Neemchowk - 3, Vyas
फोन : 065-562451
फ्याक्स: 065-562452
ईमेल: damauli@laxmibank.com
घोराही
Sahid Umesh Marg - 15, Ghorahi
फोन : 082-563671
फ्याक्स: 082-563672
ईमेल: ghorahi@laxmibank.com
श्रीनगर
Rapti lokmarg - 1, Sarada
फोन : 088-400184
फ्याक्स: 088-400185
ईमेल: shreenagar@laxmibank.com
बर्दिबास
Bardibas - 1, Bardibas
फोन : 044-550536
फ्याक्स: 044-550537
ईमेल: bardibas@laxmibank.com
भोजपुर
Dadagaun - 7
फोन : 029-420744
फ्याक्स: 029-420745
ईमेल: bhojpur@laxmibank.com
रुकुम
Khalanga - 1, Musikot
फोन : 088-530287
फ्याक्स:
ईमेल: rukum@laxmibank.com
लमही
Shah Marg - 5, Lamahi
फोन : 082-540784
फ्याक्स:
ईमेल: lamahi@laxmibank.com
जलेश्वर
Ji.Sa.Sa. Road - 2, Jaleshwor
फोन : 044-520762
फ्याक्स: 044-520763
ईमेल: jaleshwor@laxmibank.com
लहान
lahan - 1, Lahan
फोन : 033-562203
फ्याक्स: 033-562204
ईमेल: lahan@laxmibank.com
हेटौंडा
Parijat Path - 4, Hetauda
फोन : 057-525758, 524637
फ्याक्स: 057-524479
ईमेल: hetauda@laxmibank.com
सामखुशी
Gongabu - 4, Tokha
फोन : 01-4381912, 01-4383413
फ्याक्स: 01-4384592
ईमेल: samakhushi@laxmibank.com
खुसिबु
Khusibu - 17
फोन : 01-4385932, 01-4385938, 01-4386651
फ्याक्स: 01-4385734
ईमेल: khusibu@laxmibank.com
कलंकी
Kalanki - 13
फोन : 01-5224124, 01-5224049
फ्याक्स: 01-5224011
ईमेल: kalanki@laxmibank.com
महेन्द्रनगर
Mahendranagar, Galli No :2 - 4, Bhimdatt
फोन : 099-524309, 099-524809
फ्याक्स: 099-521886
ईमेल: mahendranagar@laxmibank.com
विरेन्द्रनगर
Yari Chowk - 3, Birendranagar
फोन : 083-523656, 083-523657
फ्याक्स: 083-523658
ईमेल: surkhet@laxmibank.com
डडेल्धुरा
Bagbazar - 5, Amargadhi
फोन : 096-420668
फ्याक्स: 096-420669
ईमेल: dadeldhura@laxmibank.com
चौरझहारी
Purano Bazar - 1, Chaurjahari
फोन : 088-401103
फ्याक्स:
ईमेल: chaurjahari@laxmibank.com
खलंगा
Shanti Chautara - 4, Bheri
फोन : 089-430339
फ्याक्स:
ईमेल: khalanga@laxmibank.com
बुर्तीबाङ्ग
Burtibang - 1, Dhorpatan
फोन : 068-410162
फ्याक्स: 068-410163
ईमेल: burtibang@laxmibank.com
गल्याङ्ग
Galyang Bazar, Hulak Line - 3, Galyang
फोन : 063-460322
फ्याक्स: 063-460238
ईमेल: galyang@laxmibank.com
बागलुङ्ग
Hospital Road - 2
फोन : 068-523090
फ्याक्स: 068-523091
ईमेल: baglung@laxmibank.com
रजहर
Rajahar Bazaar - 16, Devchuli
फोन : 078-545082, 078-545083
फ्याक्स: 078-545084
ईमेल: rajahar@laxmibank.com
गाईघाट
Gaighat - 11, Triyuga
फोन : 035-420392
फ्याक्स: 035-421293
ईमेल: gaighat@laxmibank.com
रामपुर
Bejhad - 5, Rampur
फोन : 075-400473, 075-400474
फ्याक्स: 075-400474
ईमेल: rampur@laxmibank.com
कौशलटार
Kaushaltar - 3, Madhyapur Thimi
फोन : 01-6639690 / 91
फ्याक्स: 01-6639689
ईमेल: kaushaltar@laxmibank.com
चौतारा
Naya bazar, Shahid chowk - 5, Chautara
फोन : 011-620404
फ्याक्स: 011-620180
ईमेल: chautara@laxmibank.com
पाँचखाल
Tamaghat - 4, Panchkhal
फोन : 011-499222
फ्याक्स: 011-499223
ईमेल: panchkhal@laxmibank.com
भकुन्डेबेशी
Bhakundebesi - 7, Namobuddha
फोन : 011-404063
फ्याक्स: 011-404064
ईमेल: bhakundebesi@laxmibank.com
हाकिमचोक
Hakimchowk - 10, Bharatpur
फोन : 056-527853
फ्याक्स: 056-527789
ईमेल: hakimchowk@laxmibank.com
चिप्लेढुङ्गा
Chipledhunga - 9, Pokhara Lekhnath
फोन : 061-521580
फ्याक्स: 061-521583
ईमेल: chipledhunga@laxmibank.com
पुरानो वानेश्वर
Bhimsengola - 31
फोन : 014496612
फ्याक्स: 01-4496614
ईमेल: oldbaneshwor@laxmibank.com
सल्ली बजार
Devasthal - 1, Bangad-Kupinde
फोन : 088-411056
फ्याक्स: 088-411058
ईमेल: sallibazar@laxmibank.com
मणिग्राम
Manigram - 5, Tilottama
फोन : 071-562187, 071-562188
फ्याक्स: 071-562186
ईमेल: manigram@laxmibank.com
मन्थली
Devkotachowk - 1, Manthali
फोन : 048-540604
फ्याक्स:
ईमेल: manthali@laxmibank.com
सिन्धुली
1 Number Bazar - 6, Kamalamai
फोन : 047-520329
फ्याक्स:
ईमेल: sindhuli@laxmibank.com
ओखलढुङ्गा
Hulak Danda - 12, Siddhicharan
फोन : 037-520500
फ्याक्स:
ईमेल: okhaldhunga@laxmibank.com
फिदिम
Mainline - 1, Phidim
फोन : 024-521113
फ्याक्स:
ईमेल: phidim@laxmibank.com
फुङ्गलिङ्ग
Birendra Chowk - 5, Phungling
फोन : 024-460500
फ्याक्स:
ईमेल: phungling@laxmibank.com
झलारी
Shuklaphanta -10, Jhalari
फोन : 099-540225, 099-540226
फ्याक्स:
ईमेल: jhalari@laxmibank.com
बौनिया
Bardagoriya-02 Bauniya Bazaar
फोन : 091-404132, 404133
फ्याक्स:
ईमेल: bauniya@laxmibank.com
म्याग्दे
Myagde-04, Tharpu Bazar, Tanahun
फोन : 065-400119
फ्याक्स:
ईमेल: myagde@laxmibank.com
भोक्राहा
Bhokraha-4, Sunsari (Chirauli Chowk)
फोन : 9827312266
फ्याक्स:
ईमेल: bhokraha@laxmibank.com
सिम्टा
Simta-6, Surkhet (Jamune Bazar)
फोन : 089-690618, 089-690619, 089-690620
फ्याक्स:
ईमेल: simta@laxmibank.com
तिनाउ
Tinau Rural MCP - 2
फोन : 075-413083, 075-413094
फ्याक्स:
ईमेल: tinau@laxmibank.com
लालबन्दी
Lalbandi-7
फोन : 046-501743
फ्याक्स:
ईमेल: lalbandi@laxmibank.com
बेलबारी
Belbari-1 Morang Mahendra Highway
फोन : 021-434175, 021-434174
फ्याक्स:
ईमेल: belbari@laxmibank.com
मनरा
Manara, Mahottari
फोन : 016201641
फ्याक्स:
ईमेल: manara@laxmibank.com
खाँडादेवी
Khandadevi, Ramechhap
फोन : 044692095
फ्याक्स:
ईमेल: khandadevi@laxmibank.com
ढोरचौर
Siddha Kumakh Gaupalika-3, Dhorchaur, Salyan
फोन : 016201643
फ्याक्स:
ईमेल: dhorchaur@laxmibank.com
त्रिवेणी
Tribeni Gaunpalika - 2,Simrutu Rukum (Paschim)
फोन : 016201642
फ्याक्स:
ईमेल: tribeni@laxmibank.com
कलैया
Pannabaag, Kalaiya-04,Bara
फोन : 053-551284, 053-551430
फ्याक्स:
ईमेल: kalaiya@laxmibank.com
लिसंखुपाखर
Lisankhupakhar Rural Municipality -7, Thulopakhar
फोन : 16220744
फ्याक्स:
ईमेल: lisankhupakhar@laxmibank.com
लेकम
Ritha Caupata-5, Darchula, Mahakali
फोन : 16201744
फ्याक्स:
ईमेल: lekam@laxmibank.com
वलान विहुल
Chanhi Chowk, Balan Bihul Gaupalika -2, Saptari
फोन : 25697533
फ्याक्स:
ईमेल: balanbihul@laxmibank.com
थेचम्बु
Pathivara Yangwarak Rural Municipality-2, Thechambu, Taplejung
फोन : 16201446
फ्याक्स:
ईमेल: thechambu@laxmibank.com
सिदिङ्वा
Sidhingwa Gaon Palika-4 ,Sablakhu, Taplejung
फोन : 16202643
फ्याक्स:
ईमेल: sidingwa@laxmibank.com
बाँफीकोट
Banphikot Ga.Pa.-04, Rukum Paschim
फोन : 16201647
फ्याक्स:
ईमेल: banphikot@laxmibank.com
थुलुङ्ग दुधकौशिका
Thulung Dudhakoshi, Solukhumbu
फोन : 16211645
फ्याक्स:
ईमेल: thulungdudhakoshi@laxmibank.com
चौकुने
Chaukune Rural Municipality - 8
फोन : 16201646
फ्याक्स:
ईमेल: chaukune@laxmibank.com
सानेपा
Sanepa Chowk - 2
फोन : 015548265, 015548776
फ्याक्स:
ईमेल: sanepa@laxmibank.com
मनमैजु
Tarakeshwor Nagarpalika-11, Nepaltar
फोन : 01-4356860, 01-4356760
फ्याक्स:
ईमेल: manamaiju@laxmibank.com
पेप्सिकोला
Pepsicola, Kathmandu
फोन : 01-5156319, 01-5156342
फ्याक्स:
ईमेल: pepsicola@laxmibank.com
हाँडीगाउँ
Handigaun, Kathmandu
फोन : 01-4445053, 01-4435203
फ्याक्स:
ईमेल: handigaun@laxmibank.com
कीर्तिपुर
Kirtipur, Nayabazar
फोन : 01-4335058, 01-4336230
फ्याक्स:
ईमेल: kirtipur@laxmibank.com
बौद्ध
Gokarneshwor
फोन : 01-4918141, 01-4918142
फ्याक्स:
ईमेल: bouddha@laxmibank.com
इमाडोल
Mahalaxmi -4
फोन : 01-5201234, 015201235
फ्याक्स:
ईमेल: imadole@laxmibank.com
सल्लेरी
Solududhkunda Municipality- 5 Salleri
फोन : 038-520224, 038520237
फ्याक्स:
ईमेल: salleri@laxmibank.com
तिनपैनी
Tinpaini, Biratnagar
फोन : 021-522622/522624
फ्याक्स:
ईमेल: tinpaini@laxmibank.com
गुलरिया
Jyotinagar-5 Gulariya
फोन : 084-420471, 420475
फ्याक्स:
ईमेल: gulariya@laxmibank.com
तुलसीपुर
Tulsipur Sub Metropolitan Ward No. 6 Ghorahi Road Dang
फोन : 082-523490, 523491
फ्याक्स:
ईमेल: tulsipur@laxmibank.com
मेलम्ची
Melamchi-11, Sindhupalchowk
फोन : 011-401085, 401090
फ्याक्स:
ईमेल: melamchi@laxmibank.com
भुमही
Bhumahi Sunawal Municipality 12 Nawalparasi
फोन : 078-415421, 415422
फ्याक्स:
ईमेल: bhumahi@laxmibank.com
झिमिरेबार
Jimirebhar Bardaghat Municipality 7 Nawalparasi
फोन : 078-411187, 411188
फ्याक्स:
ईमेल: Jimirebhar@laxmibank.com
चनौली
Chanauli Bharatpur Metro 18 Chitwan
फोन : 056591955, 056591956
फ्याक्स:
ईमेल: chanauli@laxmibank.com
अमरसिंह
Amarsingh Chowk Pokhara Metro 10 Kaski
फोन : 061-432051, 432052
फ्याक्स:
ईमेल: amarsingh@laxmibank.com
भैसेपाटी
Bhaisepati - 25
फोन : 01-5592641, 5592068
फ्याक्स:
ईमेल: bhaisepati@laxmibank.com
चापागाउँ
Pyangaun-10 Godawari
फोन : 01-5265696, 5265698
फ्याक्स:
ईमेल: chapagaun@laxmibank.com
राजविराज
Gajendra Chowk-3,Rajbiraj
फोन : 031-520470, 520471
फ्याक्स:
ईमेल: rajbiraj@laxmibank.com
रंगेली
Kali Mandir, Hospital Road-7, Rangeli
फोन : 021-580663
फ्याक्स:
ईमेल: rangeli@laxmibank.com
कपन
Kapan - 10 Budhanilkantha
फोन : 01-4813121, 4813122
फ्याक्स:
ईमेल: Kapan@laxmibank.com
ताहाँचल
Tahachal Chowk - 13 Kathmandu
फोन : ०१-४२७१११३, ०१-४२७१११४
फ्याक्स:
ईमेल: tahachal@laxmibank.com
छिन्छु
छिन्छु बजार-१२ भेरीगंगा,सुर्खेत
फोन : ०८३-५४०३२६ ,०८३-५४०३२७
फ्याक्स:
ईमेल: chhinchu@laxmibank.com
पकडी
पकडी-१ मायादेवी,कपिलवस्तु
फोन : ०७६-६९०८५८/६९०८२४
फ्याक्स:
ईमेल: pakadi@laxmibank.com
काँकड्भिट्टा
बाहुनडाँगी रोड-६,मेचीनगर
फोन : ०२३-५६३५७०, ०२३-५६३५७१
फ्याक्स:
ईमेल: kakadvitta@laxmibank.com
पनौती
कुशादेवी रोड
फोन : ०११-४४००३०,४४००३१
फ्याक्स:
ईमेल: panauti@laxmibank.com